Rak piersi? To nie dla mnie.

Mam 29 lat i mimo, że w mojej rodzinie nie było przypadku zachorowania na raka piersi, wiem, że zawsze może być ten pierwszy, że to ja mogę być pierwsza. Nie należę do osób, które z obawy przed diagnozą nie chodzą do lekarza- wręcz przeciwnie. Uważam, że do lekarza powinnyśmy chodzić regularnie, a przede wszystkim musimy badać się same! Jeśli to nie my zadbamy o nasze piersi i zdrowie, to kto?

Niedawno miałam przyjemność skorzystania z rękawicy do badania piersi Breast Sense. Jest to rękawica wielokrotnego użytku wypełniona żelem, która uwrażliwia zmysł dotyku i sprawia, że samo badanie jest przyjemniejsze. Do kompletu z rękawicą dołączono także płytę DVD z instrukcją oraz wstępem, w którym poruszono także statystyki zachorowań na raka piersi.

Jak prawidłowo wykonać badanie? Najpierw badamy pierś gołą dłonią, a potem w ten sam sposób za pomocą rękawicy. Zobaczcie film:

Pamiętajcie, badając się regularnie mamy szansę na całkowite wyleczenie w przypadku, gdy znajdziemy zmiany w piersiach.

Rękawicę otrzymałam w ramach kampanii Badaj Biust od dystrybutora (ZdrowePiersi.com.pl), który jest jej partnerem. Kampania Badaj Biust jest projektem fundacji OnkoCafe.

 

5c komentarze/y do Rak piersi? To nie dla mnie.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>